Yine, Yeniden Adanaspor.Org

Yine, Yeniden Adanaspor.Org

Yine, Yeniden Adanaspor.Org

Günümüzün değişen yaşam şartlarına, teknolojik ilerlemelerin getirdiği kolaylıkla birlikte, geçici ve kolay tüketilir olmaya karşın Adanaspor.Org Adanasporlularda iz bırakmış müstesna bir yayın organı olarak ilkeli duruşuyla uzun yıllardır zihinlerden silinmeyen ve benim için de özel yeri olan bir forumdur.

Son yıllarda Adanaspor camiasında hep bir tartışma ortamı yaşandı. Bilerek veya bilmeyerek insanlar hep tartışmanın içerisine çekilmeye çalışıldı. "Kim daha iyi Adanasporlu?" tezi de en çok tartışılan konu haline geldi. Fikir zenginliği çatışma içinde değil de saygı ortamı içinde yaşanırsa toplumu geliştirir. Olaylara başkalarının da penceresinden bakabilmek tartışma yerine empatiyi ön plana çıkarır ve birbirimize karşı tahammül kabiliyetimizi geliştirir. Olaya "Kim daha iyi Adanasporlu?" yerine "Hepimiz Adanasporluyuz" penceresinden bakabilirsek ortak payda Adanaspor'a çok daha fazla destek oluruz..

Adanaspor'da sadece olumsuzlukları ve yanlışlıkları görmeyelim, bazı zamanlarda da yapılan güzel işleri alkışlayarak Adanaspor'u tüm mecralarda en üst seviyeye taşıyalım.
Çünkü tükenme noktasına gidiyoruz..
Sebep var ya da yok.
Turuncu-Beyaz renkler parlaklığını yaşattığı sürece... Sözler anlamlarını yitirmedikçe... Sesler tribünlerin neferi oldukça...
Yüzler yabancılaşmadıkça...
Kısacası; tükenmişliği geride bırakmak, 2008 ruhunu yeniden canlandırmak, hep birlikte hareket etmek ve en önemlisi camiayı ayağa kaldırmak istiyorsak...
Suyu bitmiş bir çaydanlık gibi...
En iyi karardır:
"Sıfırdan başlamak..."

Adanaspor.Org yine yeniden diyerek sıfırdan geçmişin izi ve güvenirliliği ile başlıyor.
Adanaspor.Org sıfırdan başlayıp Adanasporluların yine sesi olabilir. Çünkü geçmişin deneyimi var ve güçlü bir ekibe sahip. Bu forum Adanasporluların dili, kulağı ve gözü olacaktır. Yeni nesil medyada geçmişte olduğu gibi Adanaspor camiasının sesi olacağını düşünüyorum.

Yine, yeniden ve güçlü kadrosuyla merhaba Adanaspor.Org...