Kabus Devam Ediyor

Kabus Devam Ediyor

Kabus Devam Ediyor

Kabus, geçen seneden kaldığı yerden devam ediyor. Malum geçen sene küme düşmüş olmamıza rağmen sanırım covid19'un bir Adanaspor'luya kattığı tek artı değer, takımının ligde kalmasına vesile olmasıydı bu felaket yılında. 

Bu sene aşı bulunur biz insanlar bu illetten kurtulmaya kurtuluruz derken, başımıza aşı ilacı olmayan yine bu sevdamız bela oldu. 4 haftadır kabuslar içinde sürekli kan kaybeden bir takım, müdahale edemeyen ve hala rüştünü ispat edememiş bir teknik heyet kadrosu ve tabii ki buna kahrolan bir taraftar kitlesi.

Bandırma maçı için söylenecek hiçbir şey yok zira sayılmayan 3 gol ve halı sahada bile yapılamayacak hatadan yenilen gol her şeyi fazlasıyla anlatıyor. Sorun kayıp olan 4 haftada değil aslında şu an tek sorun bundan sonra kalan haftalar?

Öncelikle yönetim şunu açıklamalı diye düşünüyorum;

Takım 4 haftadır kaybediyor ve en ufak bir müdahale yok. Tabii ki istikrar teknik heyette olmalıdır ama olmuyorsa da zorlamanın Adana tabiriyle, "Ne alemi var?"  Birileri kendini ispat edene kadar, ki edecek mi orası da muamma, atı alan Üsküdar'ı çoktan geçmiş olacak! Her ne kadar figuranları değişmiş olsa da biz geçen sene ki filmi mi izliyoruz yoksa siz derin uykunuza daldınız da bizim haberimiz mi yok? 

Teknik heyetin bu iş için gerek taraftar, gerek yönetim olarak verilen kredileri de fazlasıyla doldurduğunu izah etmeye gerek yok sanırım.

Futbolculara gelince biz taraftarların hep söylediği bir şey vardır ya; "Sizin mücadele ettiğinizi, o formayı terletip hakkını verdiğinizi görelim, hep yanınızdayız" diye. Şimdi size söylenecek tek söz, "ÇIKARIN O FORMALARI ÜZERİNİZDEN."

Yönetim... Teknik heyet... Futbolcular... Sorun hangilerinizde bilmiyoruz? Zira bundan haberdar dahi etmiyorsunuz çünkü kulüpten haber alamadığımız için genele konuşmak zorunda kalıyoruz, işin o kısmı da başka bir acı. Sorun hangi taraftaysa bir an önce affını istiyecekler istesin. İşini aslan gibi yapacaklar öne çıksın!

1954 yılından bu yana şanlı mazisi olan bu kulübü kimsenin elinde oyuncak olmaya terk edemeyiz... Camia kenetlendi sizi izliyor, siz de üzerinize düşenleri GEÇ OLMADAN yapın artık...


MİSAFİR YAZAR 
YILMAZ ÖZKIRAL