Hep Bir Şeyler Eksik

Hep Bir Şeyler Eksik

Hep Bir Şeyler Eksik

Ümraniye karşısında kazanmak adına hiçbir şey yapamayan Adanaspor’umuz, hakemin de yanlış kırmızı kart kararı ile 10 kişi kaldı ve maçı da 1-0 kaybetti.

Adanaspor’un maçını izlerken hep bir şeyler eksik geliyor bana. Ya hırs eksik, ya yardımlaşma ya isyan etme eksik, ya da futbolcu kalitesi eksik. Belki biri belki de tamamı diyebilirsiniz, ama tatsız yavan yemek gibi, hep bir şeyler eksik.

Geçmişi çok sorgulamaya ve kaşımaya gerek yok, ama her sene sezon öncesi yapılan hataları tekrar tekrar yapıyoruz. Transferi teknik direktörler değil, başkan ve çevresindekiler yapıyor, bu doğru tercih olabilir, sonuç güzel olursa, ama sonuç hep hüsran hep hüsran. Bunun da bu anlayışla çözülebilme ihtimali de yok. 

Takımda bir teknik direktör sorunu var. Fatih Akyel’i lisans sorunu sebebi ile gönderip, lisans sorunlu Yunus Murat Ceylan’ı getirmenin mantıklı bir cevabı var mıdır? Geçen sene küme düşen takımın orta sahasına net takviye yerine eh işte bile denilmeyecek transferler yapmanın mantıklı bir cevabı var mıdır?

Roni, Umut Sözen ve Eren Keleş’te bizim taraftar olarak göremediğimizde, kimler ne görüyor da bu takımda kalabiliyorlar.

Sonuç olarak Adanaspor’da hep bir şeyler eksik.


Misafir Yazar 
MAHİR ALEV