Adanaspor.Org'dan Merhaba

Adanaspor.Org'dan Merhaba

Adanaspor.Org'dan Merhaba

2001 yılında basit bir internet sitesiyle yola çıkan Adanaspor.Org, bir dönem tribünlerimizde önemli bir misyon üstlenmiş ve çeşitli badireleri geride bırakarak 2011 yılına kadar hizmet vermeye devam etmiştir.

Sonraki süreçte internet sitesini deaktif eden Adanaspor.Org, yoluna facebook, twitter ve instagram’da "Adanaspor" sayfalarıyla devam etmiş ve 2016 yılında yapılan talihsiz bir girişimle hizmetlerine bir süre ara vermek durumunda kalmıştır.

Yıl 2021 ve Adanaspor.Org 20. yılında yeniden Adanaspor taraftarının huzurundadır. Kalbimizde Adanaspor’un turuncusunun sıcaklığı ve beyazının temizliğinde Adanaspor taraftarımıza, tüm oluşumlarımıza, Turbeyler grubumuza, derneklerimize, kısacası kalbi Adanaspor’la çarpan her bir ferdine ayrı ayrı yürekten "Merhaba" diyoruz.

Taraftarlarımızı yepyeni güncel içeriklerle tekrar yayına başlayan sitemize bekliyoruz. Forum sayfalarımız da yeni nesil mobil uyumlu bir şekilde gelecek hafta itibariyle hizmete başlayacaktır. Ayrıca Adanaspor taraftar mobil uygulamamıza da gelecek hafta itibariyle google play ve apple store'dan ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz. 

Sevgi ve saygılarımızla,

Adanaspor.Org

Yorumlar (20)

 • Fatin
  Yazılarımı paylaşmaktan zevk aldığım Adanaspor.Org hoş geldiniz, ne iyi ettiniz de geldiniz
 • Hayırlı uğurlu olsun Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın...
 • Hakan Acar
  Hayırlı uğurlu olsun. Güzel oldu, özlemiştik.
 • Abdullah Gurtunc
  Artik guncel, yeni, heyecanli Adanaspor haberlerine daha hizli ulasacagiz gibi hayirli ugurlu olsun.
 • İbrahim Demir
  Adanaspor camiasına yeniden hayırlı olsun, hepbirlikte güzel işler yapabilmek ümidiyle...

Yorum Yapın

Yorum Yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.