![BURSASPOR MAÇINDA 3'Ü COVİD 5 EKSİK](https://adanaspor.org/storage/1393/conversions/bursaspor-macinda-3u-covid-5-eksik-big.jpg)
BURSASPOR MAÇINDA 3'Ü COVİD 5 EKSİK
Hafta içerisinde yarın oynanacak Bursaspor mücadelesinin hazırlıkları yapılırken İstanbul kafilesinde 5 oyuncu eksik olarak yola çıkılacak. 3 oyuncumuzun PCR testi pozitif çıkarken 2 oyuncumuz da sakatlıkları nedeniyle Bursaspor kadrosundan çıkarıldı. Testi pozitif çıkan oyuncuların isimleri açıklanmazken, Ahmethan Köse ve Kadir Keleş'in sakat olduğu belirtildi.
Kulüp tarafından konu ile alakalı yapılan açıklamada:
"Futbol A Takımımızın teknik ve idari heyeti ile sporcularına, Bursaspor müsabakası öncesi Covid-19 PCR testi uygulanmıştır.
Yapılan testler neticesinde 3 sporcumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır. Testi pozitif sonuçlanan sporcularımızın; takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır.
Ayrıca oyuncularımız Ahmethan Köse ve Kadir Keleş sakatlıkları nedeniyle Bursaspor maçı kadrosundan çıkarılmıştır." ifadelerine yer verildi.
Yorumlar (1)
İsmail Şahbaz