ALTINORDU KARŞISINDA ADANASPOR

ALTINORDU KARŞISINDA ADANASPOR

ALTINORDU KARŞISINDA ADANASPOR

Sezonun ilk yarısındaki derbide üst düzey savunma yapan Adanaspor, bu maçtan aldığı ivme ile Altınordu karşısında adeta şov yapmıştı.

İlk dört maçta tek gol bulabilen takım, rakibi karşısında beş gol birden bularak iyi sinyaller vermişti.  Temennimiz yine benzer bir sonuç tabii ki ancak Adanaspor'un en büyük rakibi yine kendisi.

Genç takım olmanın etkisinden midir bilinmez, bu sezon oldukça istikrarsız performanslar izledik. Her takımı yenecek ve her takıma puan kaybedebilecek potansiyel, Adanaspor'da mevcut.

Ancak Emrah Bayraktar'ın görevi devralmasının ardından daha derli toplu bir görüntüye büründüğünü de söyleyebiliriz kadronun. Her geçen hafta taktiksel anlamda biraz daha gelişen ve her maçta yeteneği oranında elinden geleni yapan futbolcu grubunun yine iyi bir mücadele vereceğini umuyorum. 

İki genç takımın karşılaşmasında ve özellikle Ahmet İlhan'ın yokluğunda Adanaspor'a geçen haftaki futbolun tekrarı en azından bir puanı getirecektir. 

Dileriz alınacak puanlar ile hem alt sıralar ile ara açılır hem de son günlerde camiada oluşan pozitif atmosfer devam eder.