STORE AÇILMALI

STORE AÇILMALI

STORE AÇILMALI

Taraftarı mutlu etmek ne yüce bir duygu. Adanaspor.Org ailesinin başlatmış olduğu retro forma çekilişlerinde 3 ayrı retro forma tasarlanmış olup her birinin ayrı bir değeri bulunmaktadır. Taraftarlar o özel formalara sahip olmaktan son derece mutlu. 

Her zaman dile gelen Adanaspor Store taraftar için bir yara. Kulübümüzün açmamaktaki ısrarına saygılıyız lakin üzgünüz. Açılması yönünde herhangi bir girişim, çaba maalesef göremiyoruz. Profesyonel futbol kulüpleri modern hayata uyum sağlayarak çok farklı gelir kaynakları elde edebiliyorlarken kulübün forma satışı yapmaması anlaşılır gibi değil. Biz güçlü bir camiayız ve kulübe ait köklü bir geçmişimiz bulunmakta. Her spor ürünü için lisans önemli bir olgudur. Futbol endüstrisi öyle bir dünya ki her ne kadar şahsi olarak bu kapitalist düzene karşı olsam da store kurumsallık bazında  “taraftar” istediği için yapılmalı. Tesisleşme, alt yapıya girmiyorum bile. Kulübün resmi olarak bir mağazası olsa taraftar kendine, çocuğuna, yakınlarına ürünler alarak kulübüne de bir nebze de olsa katkı sağlasa ve kulübümüzün marka değeri yükselse güzel olmaz mıydı?

Maç günü yayınları, yayın hakkı gelirleri, sponsorluk gelirleri gibi gelirler Pandemi dönemi her ne kadar sekteye uğrasa da hayatın normalleşeceği ilerleyen günlerde ekonomik dengeler yeniden şekilleneceği için Store’ye şans verilmelidir.


MİSAFİR YAZAR
NAZLI YILDIZDOĞAN